info@mazeikiurugelis.lt
Pradžia Kontaktai

UAB Mažeikių rugelis © visos teisės saugomos 2015

Šiuo metu UAB  „Mažeikių rugelis“ gaminami A klasės kiaušiniai ir kita produkcija realizuojama per didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklus. Realizacijai pateikiami keturių svorio kategorijų kiaušiniai: XL - virš 73 g.,  L - nuo 63 iki 73 g., M - nuo 53 iki 63 g., S - mažesni nei 53 g.


Kita įmonėje gaminama produkcija: skysti kiaušinių produktai (pasterizuota, atšaldyta vištų kiaušinių masė, pasterizuota atšaldyta vištų kiaušinių baltymų masė ir pasterizuota, atšaldyta vištų kiaušinių trynių masė), fasuojami į 1 l talpos PET butelius ir 5 l, 10 l talpos plastikinius kibirus.


UAB „Mažeikių rugelis“ didmeninės prekybos klientai yra UAB „Sanitex“ (Kaunas), UAB „Kaušėnų paukštynas“ (Plungės r.), biudžetinės organizacijos (vaikų darželiai, mokyklos), privačios įmonės ir kt. Per centralizuotus produktų pakavimo centrus kiaušiniai tiekiami prekybos centrams Estijoje ir Latvijoje.


Mažmeninę savo produkcijos realizaciją UAB „Mažeikių rugelis“ vykdo savo parduotuvėse: Laižuvos g. 14 Mažeikiuose ir Skuodo g. 3, Stripinių k. Skuodo rajone.


UAB „Mažeikių rugelis“ per savo gyvavimo laikotarpį įgijo nemažai pastovių klientų. Tarp jų ekonomiškai stiprios ir patikimos įmonės, pavieniai gyventojai. Klientų pastovumą ir pasitikėjimą įmonė užsitikrina tuo, kad gamina ir parduoda tik geros kokybės produkciją.


Visą informaciją dėl UAB „Mažeikių rugelis“ produkcijos įsigijimo ir kitais jus dominančiais klausimais galite gauti kreipdamiesi: info@mazeikiurugelis.lt

tel: +370-443-25285

UAB „Mažeikių rugelis“

Prekybos zona